Menu
Skúsenosti mamičiek

V spolupráci s portálom Modrý koník vyhralo 10 mamičiek testovanie nového RAJO Brejky pre ich deti. Mohli tak ako prvé vyskúšať Brejky s vylepšenou a zdravšou receptúrou.

Ako chutili ich deťom mliečka zo znížením obsahom cukru a bez umelých aróm? Prečítajte si recenzie plné dojmov a názorov. Vyberiete si aj vy svoju obľúbenú príchuť? Bude to vanilka, jahoda alebo kakao? Bol to super test a skúsenosť :)

1katkas

Ďakujem spoločnosti Rajo a Modrému koníku, že si nás vybrali otestovať produkty Rajo Brejky čokoládový, vanilkový a jahodový. Moje deti sa tiež tešili nakoľko tie ochutené mliečka veľmi ľúbia.

Mlieka sme si nosili aj na prechádzky ako zdravú mliečnu pochúťku na doplnenie energie. Nechýbali ani po navarenom zjedenom obede. Alebo

Čomu dávam najväčšie plus je to, že vydržia na izbovej teplote odložené na poličke v kuchynskej linke a netreba ich uschovávať v chladničke.

Čokoládové brejky mlieko bolo najlepšie. V tom by sa zhodli aj moji detský testovači. Minulo sa hneď v prvý deň.

Celkovo hodnotím brejky mliečka veľmi pozitívne. Dala by som plný počet 10 bodov z desiatich.

Mamička Katka a spokojné detičky Nikolaj, Sofia Anna, Alexej a Marián

Zobraziť viac

babatko88

Ahojte,
s mojimi chlapcami sme dostali možnosť testovať vylepšené nové zloženie produktov Rajo Brejky, za čo chcem veľmi pekne poďakovať spoločnosti Rajo a samozrejme Modrému koníku.

Balíček prišiel a chlapci ho s radosťou otvorili. Na moje prekvapenie sa tam nachádzalo 15ks Rajo Brejky, po päť kusov z každej príchute – vanilka, kakao a jahoda.

  • Vanilkové je pre mňa stále dosť sladké, zato starší syn si za svojho jasného favorita vybral práve vanilkovú príchuť.
  • Jahodové mi pripomínalo ozajstné jahody a detstvo. Neviem opísať tú chuť, ale je úžasná.
  • O kakao bola u nás bitka, Toto je pre mňa top. Má takú plnú chuť, určite ho budeme kupovať aj naďalej.

S pozdravom spokojná mamina Alena a dvaja nezbedníci Nikolas a Tomáš.

Zobraziť viac

mamina123

Keď deti prišli zo školy a v kuchyni zbadali mliečka, nevedeli od radosti, čo robiť. Hneď sa pustili do testovania.

Dcérke najviac chutilo čokoládové. Poznala ho, lebo majú v škole Brejky automat a mliečka si denne kupuje. Synovi zasa najviac chutilo jahodové, ale nepohrdol ani vanilkovým. Aj mame a tatovi mliečka chutili, uchmatli sme si s manželom, kým ešte boli.

Som veľmi rada, že deťom mlieko zasa začalo chutiť a aj keď pijú len ochutené, nevadí mi to, lebo v Brejkoch je len malý obsah cukru, proste mliečko presne pre naše detičky.

Veľmi ma potešilo, že sme vyhrali testovanie, keďže sme ešte nikdy nič nevyhrali.

Vaša spokojná zákazníčka Lucia s dcérkou Kristínkou a synom Lukáškom.

Zobraziť viac

onmaria

Rajo Brejky,v prvom rade ďakujem za možnosť testovať.

Keď kuriér priniesol balíček ani som ho nestihla odfotiť, nakoľko ho deti v momente „rozobrali“.

Čo sa príchute týka, u nás jednoznačne vyhrala čokoládová. Po nej vanilková a najmenej z týchto troch im chutila jahodová, ale to vôbec nevadí, nám rodičom chutili všetky.

A samozrejme, po vypití mliečka sa patrí čo? Poriadne streliť prázdnu krabičku..takžeee tri, dva, jednaaa..nafúknuť a skočiť!

Moje hodnotenie – mliečka nie sú presladené, majú príjemnú jemnú chuť a je super, že sa nemusia skladovať v chladničke. Ešte raz vďaka za testovanie a do budúcnosti prajeme veľa spokojných malých (i veľkých) Brejkovačov.

Maja s rodinou.

Zobraziť viac

henyli

Ahojte,

ako každá mamička som tajné dúfala, že budem mať to šťastie zúčastniť sa testovania, zapojila som sa do súťaže a neuveriteľná radosť má čakala, keď som sa dozvedela, že naša rodinka bola vybratá.

Keď deti zbadali, že na linke je balík, rýchlo zhodili tašky z pliec a vybaľovanie som ponechala na nich. Čakala nás bohatá nádielka troch druhov mlieka Brejky. Príchuť vanilka, jahoda a kakao. Každý sa načiahol po tom svojom obľúbenom. Chlapci majú radi čokoládu a v kakaovom ju bolo veľmi dobre cítiť. Mamina, moja maličkosť obľubuje vanilkovú a našemu ocinovi veľmi imponovalo s jahodovou príchuťou.

Mliečko Brejky sme mali vyložené len na poličke pri izbovej teplote, tak chutilo všetkým najviac. Veľká výhoda je, že Brejky mliečko si pokojne môžete brávať so sebou na výlety alebo na cesty autom.

Padne vhod ako príjemné osvieženie, je veľmi vhodným doplnkom ku strave. Mliečka nebol nik z nás presýtený, práveže sa minulo až prirýchlo.

Mliečku Rajo Brejky ostávame verní, a vždy v našej kuchyni bude mať miesto. Čo by som si želala keby mliečko bolo možné zakúpiť i vo väčšom balení. Také rodinné litrové balenie a možno i s novou príchuťou.

Zobraziť viac

doska

Ahojte vospolok, a takto sme testovali my.

Pamätala som si chuť všetkých troch s pôvodnou receptúrou, a zistili sme, že nová receptúra nie je o nič horšia, práve naopak! Znížený obsah cukru neubral na skvelej chuti, a pritom neškodí detským zúbkom. A pridané vitamíny ešte nikomu neboli na škodu!!! Skvele namiešané mliečka.

RAJO BREJKY VANILKOVÉ a JAHODOVÉ hrali u nás prím. Lahodná chuť v spojení so sýtosťou mlieka...hmmmmmmm... Jednoducho mňamka!!!

RAJO BREJKY ČOKOLÁDOVÉ síce nebolo podľa gusta malých fajnšmekrov, lebo jeho sýtosť nemusí mať hneď každý rád. Hustotou sa však vyrovnalo druhým dvom príchutiam, a netuším prečo pôsobí na jazýčku trošku hustejšie.

Chlapcom sa veľmi páčili aj vynovené obaly s príšerkami, jedno-oká, dvoj-oká a troj-oká príšerka.

Ak by sa RAJO BREJKY mliečkam od spoločnosti RAJO udeľovali body, dostali by od nás plný počet. A 100%-né odporúčanie ostatným mamičkám, detičkám a starým mamkám.

Boli sme im verní dlhé roky, a budeme im verní aj naďalej, pre nás ostávajú najlepšími ochuteními mliečkami pre deti.

Zobraziť viac

rischina

Moje deti mlieko milujú a s radosťou sa zapojili do testovania Brejky.

Krabicu otvárali s veľkolepým mňááám a hurááá, po čom prišla prvá ochutnávka. Pochybujem, že sa nájde dieťa, ktoré Brejky odmietne. Je chutné, sladké, každý si nájde tu správnu chuť. U nás to bolo tak, že syn kradol čokoládové, dcérka jahôdky, no a vanilkové ... ak mám napísať niečo negatívne, tak asi to, že práve vanilkové u nás ostávali.

Iné negatívum neviem.

Brejky sa stalo súčasťou desiaty môjho druháka. Urobiť desiatu pre mojho syna, aby ju aj zjedol, je doslova umenie.. s Brejky mám až 4 varianty desiaty, keď ešte zapojím jablko a banán ojojojóóój. :D

Brejky naozaj odporúčam všetkými desiatimi a to nemusím ani dva za chrbtom prekrížiť. :-P

Na záver chcem poďakovať spoločnosti Rajo a Modrému koníku.

Zobraziť viac

raduska12

Keď už som čítala perfektnú správu o tom, že sme vybraní na testovanie, nedočkavo sme čakali na príchod balíčka. Neviem, no testovať sme mali 7dní. Tak som čakala že aj mliečok toľko dorazí. Pri otváraní balíka mi asistovala Lianka. No a vtedy prišiel šok! Tých mliečok tam bolo 15!!! Tak super správa - testujeme celá rodina! Juch juch.

Radosť bola neopisateľná!

Testovali sme mali 3 príchute: kakao, jahoda a vanilka. Teda u nás si každý našiel svojho víťaza.

Kakaové mlieko - jednoznačný víťaz pre dcéru a musím uznať, že naozaj chuť je plne kakaova a nepresladená.

Jahodové mlieko - táto príchuť je zas mojim víťazom. Milujem chuť jahôd a toto mliečko mi ulahodilo a taktiež bábätku v brušku.

Vanilkové mlieko - manželov víťaz- vraj mu pripomína detstvo a sladšia chuť mu vynahradila túžbu po maškrtkách.

Určite sa v našej rodine mliečko stane spoločníkom na desiatu či olovrant napríklad aj po krúžku na doplnenie energie.

Takto teda dopadlo testovanie u nás!

Ďakujeme veľmi pekne spoločnosti Rajo a tímu Koníka za možnosť testovať!

Zobraziť viac