Menu
Pre rodičov
Doprajte vášmu dieťaťu chutnú mliečnu desiatu, teraz s vylepšenou receptúrou a nižším obsahom cukru
Ak vaše dieťa navštevuje školu, kde je umiestnený Brejky mliečny automat, stačí si na škole vyžiadať dobíjateľnú kreditku Brejky. Kartu Brejky dobijete sumou, akú si zvolíte, a vaše dieťatko si kedykoľvek v automate Brejky kúpi svoju mliečnu desiatu, jednoducho, bez potreby nosiť pri sebe hotovosť.
Zároveň je naše riešenie zárukou hygienického skladovania. Vysoký štandard hygieny je jedným zo základných pilierov tohto projektu. Mliečko v dokonalom balení je prepravované priamo z výroby v chladených autách a pravidelne dokladané do chladených automatov na školách. Vždy čerstvý výrobok si môže žiak vybrať vtedy, keď má naň chuť a zároveň zvoliť príchuť, ktorú má rád. Dotácia umožní mlieko predať lacnejšie ako v obchode.
 
Podľa národného programu prevencie obezity asi 20% detí trpí nadváhou a tretina z nich je obézna.

Dotované a nedotované produkty

Žiak si môže dopriať toľko Brejky produktov, na koľko má chuť, ale maximálny nárok na dotované produkty Brejky je obmedzený počtom školských dní v danom roku. Vyhodnocujú sa 3 obdobia: 

September - December, Január - Marec, Apríl – Jún

V prípade prečerpania počtu dotovaných produktov v jednom sledovanom období je možné si produkty zakúpiť aj naďalej, ale už za nedotovanú cenu Brejky ochutené mlieko 200 ml (0,45 €), Brejky ochutené mlieko 250 ml (0,45 €), Brejky polotučné mlieko 250 ml (0,40 €).